O FIRMIE

Innowacyjne rozwiązania w budownictwie specjalistycznym.

Firma EngiSystems jest partnerem i dystrybutorem systemów geotechnicznych światowego producenta Nantong SupAnchor Geotechnical Systems Co. Ltd. Wspólnym celem obu firm jest produkcja, rozwój najwyższej jakości systemów kotwiących oraz ich dystrybucja zarówno w branży geotechnicznej, jak i tunelowej i górniczej. W skład produktów wchodzą stalowe żerdzie samowiercące typu SupAnchor, kompozytowe gwoździe skalne z włókna węglowego typu SupFRP oraz rozprężne gwoździe skalne typu SupHulk.

Oferta EngiSystems to wyjątkowo nowoczesne spojrzenie na procesy planowania i realizacji inwestycji z uwzględnieniem rozsądnego budżetu.

Doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów geotechnicznych z zastosowaniem systemów samowiercących umożliwia firmie EngiSystems zaoferowanie wsparcia projektowego na etapach od koncepcji do kompleksowego projektu wykonawczego Państwa inwestycji.

EngiSystems świadczy również usługi w zakresie sprężania i testowania systemów budowlanych, które sprawdzają poprawne zainstalowane systemu i jego pracę.

Ogranicza to przemieszczenia i odkształcenia zabezpieczanej konstrukcji w przypadku kotew gruntowych, natomiast w przypadku systemu gwoździ gruntowych i mikropali sprawdza rzeczywistą nośność elementu w odniesieniu do założeń projektowych.

EngiSystems posiada sprzęt i przeszkoloną kadrę, która wykonuje testy zgodnie z wymaganiami odpowiednich norm.