DORADZTWO

EngiSystems prowadzi tzw. doradztwo & personalizację – na podstawie oferowanych technologii i produktów umożliwia Klientom stworzenie własnego standardu bazując na niezawodnej technologii, profesjonalizmie i sprawnej komunikacji.

Wybierając firmę EngiSystems, wybieracie Państwo bezpieczeństwo, niezawodność oraz najlepszej jakości produkty, które wyróżniają się niskim kosztem. Wszystkie te czynniki pomagają Klientom EngiSystems zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku oraz zdobyć więcej zamówień.

Możliwości projektowe i produkcyjne to:

  • ulepszona nośność żerdzi bez zmiany jej przekroju
  • zredukowany koszt przy utrzymaniu jakości oraz odpowiednich właściwości stali
  • profesjonalne projektowanie systemu oraz możliwość rozwoju

Wszystkie te czynniki pozwalają stworzyć własny, bardziej konkurencyjny system.

Przykłady:

  • pewna firma w 2012 roku zleciła opracowania i wykonanie żerdzi o podwyższonej nośności , jednak bez zmiany rodzaju gwintu oraz wagi. Zgodnie ze zleceniem zaprojektowano i wyprodukowano z powodzeniem żerdź o nośności >1000kN. Pozwoliło to Zamawiającemu zdobycie zamówienia na łączną kwotę ponad 15 mln dolarów.
  • w 2006 roku została zaprojektowana nowa żerdź R32N/21 do tymczasowego zakotwienia na potrzeby specjalnego projektu w Azji. Żerdź R32N/21 posiada nośność graniczną > 280kN i nośność uplastyczniającą > 230kN oraz zredukowaną wagę jednostkową z 3,4 kg/m do 2,9 kg/m. Żerdź R32N/21 od 2007r. stała się szeroko wykorzystywana w Azji a od roku 2011 w Europie.
  • w 2013 roku europejski Klient zlecił zaprojektowanie i wykonanie kompletnego systemu gwoździ skalnych z głowicą rozprężną z nowym rodzajem gwintu, tolerancjami, materiałem, wagą, nośnością oraz nowym rodzajem nakrętki kotwiącej w odniesieniu do wymiaru klucza SW, długości oraz twardość stali. Obecnie ten produkt jest szeroko wykorzystywany w Europie i stał się standardem w przemyśle budowlanym.
  • w 2006 roku zaprojektowano i wyprodukowano przy użyciu nowych standardów żerdzie R32N/21, R32N/18,5, R38N/21 i R51N/33, które obecnie są stosowane na całym świecie.